SPECJALIŚCI
 • extradomski

  Ciekawostka na dziś: Co zrobić, by kot nie drapał mebli?

  Ciekawostka na dziś: Co zrobić, by kot nie drapał mebli? Drodzy Extradomowicze! Jeżeli jesteście miłośnikami zwierząt i nie wyobrażacie sobie swojego domu bez czworonożnego lokatora z pewnością zdajecie sobie sprawę, że pies czy kot mają ogromny wpływ na stopień trudności utrzymania porządku. W dzisiejszym artykule chciałbym podzielić się z Wami kilkoma radami, które powinny przyczynić się do zwiększenia komfortu dzielenia przestrzeni mieszkalnej z Waszymi zwierzakami. Liczę także, że wszystkie więcej

  ... Czym są tagi?
 • editb2503

  • gossha
   Szara tylko podłoga już jest, reszta kolorystyki bardzo zblizona planuję, ale... No ten wydatek mogę sobie za rok pozwolić dopiero niestety.
  • editb2503
   @LUKRECJA 7705  zlew do bani ;-) Ok, może trochę przesadzam, ale nie jestem zadowolona. Po pierwsze to nie jest domsjo, bo jak bylismy na tym etapie, to IKEA zmieniała caly system, domsjo ni ebyło, nikt nie był w stanie powiedzieć, czy będzie, a jak będzie, to raczej w innych wymiarach, dostosowanych do nowego systemu. Na alternatywę villeroy za 3 tys raczej nie mogliśmy sobie pozwolić ;-) Padło na Koło Nova, bo nasz hydraulik mógł go załatwić za niewielki epieniadze. I dopóki nie został zainstalowany to bardzo mi sie podobał. Ale przestał. Zlew nie dochodzi do ściany, między nim a ścianą jest 10 cm przerwy, więc tam jest kawałek blatu. Bateria wychodzi własnie z tego blatu. wiecznie jest pochlapany wodą. Blat jest drewniany, więc to miejsce trzeba olejowac dużo częściej  niż resztę blatu. Sprawa druga to ścianki zlewu są idealnie prostopadłe do dna, więc ciężko sie go myje, woda nie spływa latwo do odpływy, bo dno jest płaskie. Od początku (czerwiec 2014) wiercę mężowi dziurę w brzuchu o wymianę na domsjo, ale wiadomo, to nie tylko koszt nowego zlewu, ale przebudowa szafki pod zlewem, bo mają inne wymiary (mój jest głębszy, szafka jest niższa). Pewnie troszkę przesadzam, maz twierdzi, że bardzo, ale wkurza mnie ten zlew, chociaż na plus mu musze oddać, ze jest bardzo duży i jak sa jakieś duże gary czy patelnie, których w zmywarce myć nie można, to myje się szybko i bez chlapania na około. Ale i tak czekam na domsjo :-)
  • iluminacja
   jejku jestem pod wrażeniem cierpliwości zwierzaków, mój kot już byłby na blacie a pies czekał na to co ewentualnie zrzuci kot ( jedyny moment kiedy są w komitywie)
  • lukrecja_ lukrecja
   Editb dziekuje za odp. :)
  ... Czym są tagi?
Zgłoś błąd lub wyraź opinię